ANE, AKSAMIT

 

Data wydarzenia: 11.08.2017, godz. 22:00-23:00

Miejsce: Nowe Planty

ANE (XLNT RECORDS)

Animator kultury, kolekcjonerka płyt vinylowych, promotorka kultury, organizatorka imprez. Związana ze sceną elektroniczną i kolektywem XLNT od ponad 10 lat.

Każdy jej set to pewna opowieść zbudowana ze starannie wyselekcjonowanych utworów, którą koniecznie trzeba wysłuchać od początku do końca. Wychowana na dźwiękach mocnego techno ze stajni Tresora oraz muzyce house lat 90-tych, w swoich setach łączy techno, tech-house i deep house w tempie 126-128bpm. Od zawsze zafascynowana technicznym bassem, głębokimi vocalami, tribalowymi dźwiękami z melodyjnymi etnicznymi motywami oraz instrumentalnymi dodatkami, które są nieodłącznym elementów jej setów.

Swoje zamiłowanie do muzyki przekazuje młodym ludziom jako instruktor warsztatów muzycznych, współpracując z kilkoma instytucjami kulturalnymi. Grała w wielu ciekawych miejscach w Polsce, a jej sety można było usłyszeć m.in. w rts.fm, Kluboterapii, Radiofonii, microwave.fm oraz houseradio.pl, gdzie od stycznia 2014 prowadzi raz w miesiącu własną autorską audycję. Ma na koncie dwie EPki – „Run away” i „ Follow the nature” oraz remix dla Ayako Mori czy BMD. Jej track „Unsettling” znalazł się na kompilacji WMC od Cubek Records z Kolumbii. Od 2016 roku współtworzy projekt muzyczny UHA UHa z siostrami Kępisty, w którym łączą muzykę elektroniczną z akustyczną (wibrafon, wiolonczela, cazzu).

Dyskografia:
Ayako Mori – Hello Gravition (Ane remix)- Cubek Records
Ane – Run away EP – XLNT rec.
Ane – Unsettling -Cubek Records
Ane – Follow the nature EP -XLNT rec.
BMD- Funk it up (Ane remix)

Fb: https://www.facebook.com/ane.xlnt

Sc: https://soundcloud.com/anexlnt_crew

http://dj.beatport.com/ane

Aksamit (Affekt A) Wrocław –PL

Dj’ ka, promotorka, założycielka projektu Affekt A. Dj’ ka, promotorka, założycielka projektu Affekt A.

Zakochana w czarnych płytach i włoskim techno. Muzycznie podróżuje w najróżniejszych zakątkach nurtu techno uciekając w najgłębsze jego zakamarki. Jednego dnia poznacie jej mroczne, deepowe oblicze, innego kipiący energią mocny, techniczny beat połączony z iście kobiecymi dźwiękami.

Fb: https://www.facebook.com/Aksamit-1049271835172905/

Sc: https://soundcloud.com/alicja-aksamit